Hakkımızda

Özdilek, 1971 yılında iki adet dokuma tezgahı, 5 personel ve yıllık 10 ton havlu üretim kapasitesiyle havlunun ilk üretildiği yer olan Bursa’da kurulmuştur. Geleceği görebilen bir çalışma anlayışı ve doğru yatırımlarla, 43 yıl önce başlayan kalite ve hizmet yolculuğu, bugün; 6 bin çalışan, yıllık 10 bin ton havlu üretim kapasitesi,  günlük 40 ton pamuk ipliği üretimi, alışveriş merkezleri ve ev tekstili mağazaları ile Türk tekstil ve perakende sektöründe, Wyndham Grand İzmir ve Wyndham Grand İstanbul Levent otelleriyle turizm ve otelcilik sektöründe, Tabiat Tarım çiftliği ile de tarım ve hayvancılık sektöründe hizmetlerine devam etmektedir.

Özdilek, 2003 yılında İzmir’de açılan beş yıldızlı, 219 odalı, Crowne Plaza İzmir Özdilek Oteli'yle turizm sektörüne de girmiştir. İş ve tatil amaçlı seyehat eden misafirlerine üstün konfor ve hizmet sunan Crowne Plaza İzmir Özdilek Oteli, 2004 yılında İstanbul Skal Kulübü’nün “Skalite 2004 Yılı Şehir Oteli’’ ödülünü almıştır. Özdilek Holding bünyesinde bulunan otel, 01 Ağustos 2013 tarihi itibarıyla Wyndham Hotels & Resorts ile işbirliği yapılarak ve zincirin en lüks markası olan Wyndham ismi tercih edilerek Wyndham Grand İzmir Özdilek olmuştur.

Eylül 2014 yılı içerisinde tamamlanan, 5 yıldızlı, 389 oda ve 22 toplantı ve balo salonu, gece kulübü, restoranlar, spa - spor salonu ve açık yüzme havuzu bulunan Wyndham Grand İstanbul Levent oteli ise İstanbul'da iş ve tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine üstün konfor ve hizmet sunmaktadır.Android ve IOS Uygulamalarımız Yayında!

Özdilek Otel Android Uygulaması Özdilek Otel iOs Uygulaması