Rezervasyon Hattı: 444 16 08
 
 
 Hakkımızda

Özdilek, perakende sektörüne 1967 yılında giriş yapmış, 1971 yılında tekstil sanayisine yapmış olduğu yatırımla Bursa’da üretime başlamıştır. Bugün ise 122.000 metrekare kapalı alana sahip tesislerde, yıllık 12.000 ton pamuk ipliği, 7.500 ton havlu - bornoz ve 18.000.000 metre nevresim - çarşaf üretim kapasiteleriyle yolculuğunu sürdürmektedir. Özdilek’in faaliyet alanları; alışveriş merkezi, Ar-Ge, eğlence merkezi, enerji, ev tekstili, e-ticaret, gıda, inşaat, iş merkezi, ithalat & ihracat, kafe & restoran, sağlıklı yaşam merkezi, perakende, sigorta, sinema, turizm, ziraat ve besi çiftliğidir.

Özdilek Holding bünyesindeki Özdilek Otel - Turizm şirketi, 2003 yılında İzmir’deki beş yıldızlı, 219 odalı otel yatırımı ile turizm sektörüne giriş yapmıştır. Otel, Wyndham Hotel Group ile iş birliğine imza attığı 2013 tarihinden itibaren Wyndham Grand İzmir Özdilek adıyla hizmetlerini sürdürür. Otel, iş ve alışveriş merkezinden oluşan Özdilek Center projesiyle 2014 yılında faaliyete geçen Wyndham Grand İstanbul Levent de misafirlerine dünya standartlarında hizmet verir.

İstanbul’un muhteşem manzarasına 360 derece hakim olan Wyndham Grand İstanbul Levent, farklı kategorilerdeki 389 odası, akıllı oda yönetim sistemi, hızlı internet erişimi ve her yere kolay ulaşım sağlayan lokasyonuyla misafirlerine konforlu bir konaklama deneyimi sunar.Android ve IOS Uygulamalarımız Yayında!

Özdilek Otel Android Uygulaması Özdilek Otel iOs Uygulaması